Čertova krabička

VZP pojišťovna Klientský portálDomů

Podobné téma:
portal. RegioJet cz
ZP MV ČR portál
Klientský portál Penzijního fo..
Česká průmyslová pojišťovna ce..
Polský internetový portály
VZP pojišťovna Klientský portál
Allianz pojišťovna životní poj..
pojištovna česka národní zdrav..
česká průmyslová zdravotní poj..
Externí:
minecraft portály
slevový portál
Hromadné oznámení zaměstnavate..
pojišťovna české spořitelny pa..
Česká pojišťovna Klientská zón..
aukční portál zabavených věci ..
pojištovna kooperativa pardubi..
Česká podnikatelská pojišťovna..
portál pardubický kraj
hasičska vzájemná pojištovna-p..

S-Rank: 1/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
tabulka objemu kulatiny smrk
thermály rajecké teplice termály ceník
thajské masáže Plzeň Galerie Dvořák S..
boom band jiřího dvořáka zpěváci
orgány v dutině břišní obrázky
program kina Světozor v Praze pro sen..
Traktory v bahně závody videa
žádost o ukončení služebního poměru s..
pracovní oděvy Canis Brno Vídeňská
protokol o vyřazení drobného hmotného..
pánské obleky levně Brno
recenze hotelu žeravi beach alexandri..
Blesk Mobil Samoobsluha album MMS
Nemocnice Ostrov nad Ohří chirurgie
Chůze s trekingovými hole hubnutí
System automatický pro otevírání a za..
nové ČSOB interbanking
opravy parabol světlometů
Německá Válečná signální pistole
lesní školka prodej stromků vysočina ..
nazí kluci fotky
ocelové profily i Ceník
Štěpán Kozub herec
youtube vábení lišek při kaňkování
plán pedagogické podpory v mateřské š..

Pro inspiraci:

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Klientský portál VZP, kontaktní informace na pobočky VZP
Klientský portál VZP i kontaktní informace na jednotlivé pracoviště VZP. Telefonní kontakt pro klienty VZP a mnohem více.Klientský portál VZP i kontaktní informace na jednotlivé pracoviště VZP. Telefonní kontakt pro klienty VZP a mnohem více.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

klientske-centrum.info/instituce/klientsky-po ..

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) - Našepeníze.cz
VZP ČR je s více než 6,4 miliony klientů největší zdravotní pojišťovnou v České republice, existuje od roku 1992 a dlouhodobě patří k základním pilířům systému zdravotnictví v ČR. Je partnerem renomovaných odborných sdružení a uznávaným...VZP ČR je s více než 6,4 miliony klientů největší zdravotní pojišťovnou v České republice, existuje od roku 1992 a dlouhodobě patří k základním pilířům systému zdravotnictví v ČR. Je partnerem renomovaných odborných sdružení a uznávaným...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nasepenize.cz/vseobecna-zdravotni-pojistovna- ..

VZP spustila portál Moje VZP | ozdravotnictví.cz
Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) dnes spustila nový portál pro pojištěnce Moje VZP, kterým chce nahradit už nefunkční IZIP.Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) dnes spustila nový portál pro pojištěnce Moje VZP, kterým chce nahradit už nefunkční IZIP.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ozdravotnictvi.cz/zpravodajstvi/vzp-spustila- ..

VZP spustila nový portál pro klienty, mohou si přes něj...
Nahradil přitom Portál VZP provozovaný firmou IZIP, za jehož provoz platila pojišťovna 72 milionů ročně a byla navíc závislá na vnějším dodavateli, takže i se snahou o zlepšování této webové služby měla smůlu.Nahradil přitom Portál VZP provozovaný firmou IZIP, za jehož provoz platila pojišťovna 72 milionů ročně a byla navíc závislá na vnějším dodavateli, takže i se snahou o zlepšování této webové služby měla smůlu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zdravotnickydenik.cz/2016/09/vzp-spustila-nov ..

VZP ČR
Poskytnutí první pomoci může zachránit nejeden lidský život. Využijte proto slevu 15 % u nového partnera Klubu pevného zdraví PrPom, který učí první pomoc inovativně, kvalitně a zábavně.Poskytnutí první pomoci může zachránit nejeden lidský život. Využijte proto slevu 15 % u nového partnera Klubu pevného zdraví PrPom, který učí první pomoc inovativně, kvalitně a zábavně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vzp.cz/vyhledavani?queryText=Kod&page=18

Služby portálu | Oborová zdravotní pojišťovna
Portál podle vyplněných údajů vytvoří soubor fdavka v datovém rozhraní VZP sám.Portál podle vyplněných údajů vytvoří soubor fdavka v datovém rozhraní VZP sám.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ozp.cz/elektronicka-komunikace/informace/sluz ..

Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (VZP ČR) | Hasim
Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) chce v příštích čtyřech letech vybudovat nový informační systém. Investice, s kterou v pondělí 19.12.2016 souhlasila správní rada VZP, bude stát stovky milionů korun.Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) chce v příštích čtyřech letech vybudovat nový informační systém. Investice, s kterou v pondělí 19.12.2016 souhlasila správní rada VZP, bude stát stovky milionů korun.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hasim.cz/temata/vseobecna-zdravotni-pojistovn ..

Klientský certifikát České spořitelny umožňuje přístup na...
Od prosince 2004 mohou klienti České spořitelny využít zdarma přístup na portál Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) pomocí klientského certifikátu služby Servis 24 Internetbanking.Od prosince 2004 mohou klienti České spořitelny využít zdarma přístup na portál Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) pomocí klientského certifikátu služby Servis 24 Internetbanking.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mesec.cz/tiskove-zpravy/klientsky-certifikat- ..

Klientský certifikát České spořitelny umožňuje přístup na...
Od prosince 2004 mohou klienti České spořitelny využít zdarma přístup na portál Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) pomocí klientského certifikátu služby Servis 24 Internetbanking.Od prosince 2004 mohou klienti České spořitelny využít zdarma přístup na portál Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) pomocí klientského certifikátu služby Servis 24 Internetbanking.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

marketingovenoviny.cz/marketing_2703

Oblíbený klientský portál pro komunikaci s VZP přichází po roce...
20. 11. 2017 - Zásadní novinku přináší po roce fungování všem klientům Všeobecné zdravotní pojišťovny web Moje VZP. Zatímco doposud měli zájemci možnost on-line registrace a přístupu výhradně k informacím souvisejícím s jejich pojištěním a...20. 11. 2017 - Zásadní novinku přináší po roce fungování všem klientům Všeobecné zdravotní pojišťovny web Moje VZP. Zatímco doposud měli zájemci možnost on-line registrace a přístupu výhradně k informacím souvisejícím s jejich pojištěním a...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

evropa2.cz/clanky/komercni-sdeleni/oblibeny-k ..


VZP ČR
Zajímá vás, kolik za vás loni lékaři naúčtovali Všeobecné zdravotní pojišťovně? Pokud ano, pak teď je ten pravý čas požádat VZP o přehled vykázané péče. Na kterékoliv přepážce vám ho vystaví na počkání a služba je bezplatná.Zajímá vás, kolik za vás loni lékaři naúčtovali Všeobecné zdravotní pojišťovně? Pokud ano, pak teď je ten pravý čas požádat VZP o přehled vykázané péče. Na kterékoliv přepážce vám ho vystaví na počkání a služba je bezplatná.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vzp.cz/vyhledavani?queryText=p%C5%99ehled+o+p ..

VZP ČR
Všeobecná zdravotní pojišťovna přispívá na očkování proti chřipce. Cílem je zvýšit proočkovanost populace, která se v České republice pohybuje jen kolem 5 %, zatímco ve vyspělých zemích je několikanásobně vyšší.Všeobecná zdravotní pojišťovna přispívá na očkování proti chřipce. Cílem je zvýšit proočkovanost populace, která se v České republice pohybuje jen kolem 5 %, zatímco ve vyspělých zemích je několikanásobně vyšší.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vzp.cz/vyhledavani?queryText=Poji%C5%A1t%C4%9 ..

Změna zdravotní pojišťovny - VZP ČR
Žádosti pojištěnce o změnu zdravotní pojišťovny, která je v souladu se zákonem, je zdravotní pojišťovna povinna vyhovět. Zdravotní pojišťovna není oprávněna přijmout pojištěnce v jiných lhůtách, než je uvedeno v zákoně.Žádosti pojištěnce o změnu zdravotní pojišťovny, která je v souladu se zákonem, je zdravotní pojišťovna povinna vyhovět. Zdravotní pojišťovna není oprávněna přijmout pojištěnce v jiných lhůtách, než je uvedeno v zákoně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vzp.cz/o-nas/informace/zivotni-situace/zmena- ..

VZP: Nejdražší klient stál loni 25,76 milionu
VZP tato data zveřejňuje při příležitosti Světového dne Parkinsonovy choroby, který připadá na pondělí 11. dubna.VZP tato data zveřejňuje při příležitosti Světového dne Parkinsonovy choroby, který připadá na pondělí 11. dubna.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mojecelebrity.cz/clanek/vzp-nejdrazsi-klient- ..

VoZP - Vojenská Zdravotní Pojišťovna ČR 201 | Vojenská...
VoZP - Vojenská Zdravotní Pojišťovna ČR 201VoZP - Vojenská Zdravotní Pojišťovna ČR 201
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vozp.cz

VZP informuje: Ohlídejte si co za vás platí pojišťovna
Umožní jim to klientský portál Moje VZP, který pojišťovna v rámci zkvalitňování služeb spustí ve druhé polovině letošního roku.Umožní jim to klientský portál Moje VZP, který pojišťovna v rámci zkvalitňování služeb spustí ve druhé polovině letošního roku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

orlickytydenik.cz/vzp-informuje-ohlidejte-si- ..

Pojišťovny a zajišťovny - oPojištění.cz
V rubrice Pojišťovny a zajišťovny jsou publikované články informující o činnosti hlavních finančních institucí na pojistném trhu.V rubrice Pojišťovny a zajišťovny jsou publikované články informující o činnosti hlavních finančních institucí na pojistném trhu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

opojisteni.cz/pojistovny-a-zajistovny/?page=21

VZP ukončila provoz IZIP, nahradí ho VZP Point - Haló noviny
Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) včera ukončila provoz internetového portálu pro komunikaci s lékaři a plátci, který pro ni provozovala společnost IZIP. Po desetidenní odstávce pojišťovna spustí elektronickou komunikaci přes vlastní VZP...Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) včera ukončila provoz internetového portálu pro komunikaci s lékaři a plátci, který pro ni provozovala společnost IZIP. Po desetidenní odstávce pojišťovna spustí elektronickou komunikaci přes vlastní VZP...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

halonoviny.cz/articles/view/41665929

Pojišťovna VZP otevírá nové pobočky | Pressweb
Pojišťovna VZP, a. s. je univerzální životní pojišťovna. Od roku 1994 fungovala na trhu jako součást VZP ČR, po vstupu Česka do Evropské unie v roce 2004 působí samostatně.Pojišťovna VZP, a. s. je univerzální životní pojišťovna. Od roku 1994 fungovala na trhu jako součást VZP ČR, po vstupu Česka do Evropské unie v roce 2004 působí samostatně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pressweb.cz/de/node/3846

Lékařská péče pod drobnohledem. VZP spustila nový web pro...
Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) zahájila ve čtvrtek provoz portálu pro pojištěnce Moje VZP. Lidé si tam můžou dohledat platby pojistného za deset let zpátky a budou si moci ověřit, jakou péči na ně v posledních čtyřech letech vykázali...Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) zahájila ve čtvrtek provoz portálu pro pojištěnce Moje VZP. Lidé si tam můžou dohledat platby pojistného za deset let zpátky a budou si moci ověřit, jakou péči na ně v posledních čtyřech letech vykázali...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/zpravy/domaci/vseobecna-zdravotni-po ..

Počet záznamů:20

VZP pojišťovna Klientský portál
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0008:50:34