Čertova krabička

program kina Světozor v Praze pro senioryDomů

Podobné téma:
vchodové bezpečnostní dveře do..
adresa do Ústřední Vojenské ne..
TV program HBO dnes
Měření radonu v Praze
program tv Kino Barrandov archiv
program kina Světozor v Praze ..
Pánská mikina Napapijri
zkušenosti s programem elektro..
poprava tří studentů právnické..
televizní program tv seznam dnes
Externí:
Stahuj.cz Programy ke stažení ..
program kina cinema city pardu..
Recenze účetního programu Pohoda
adresy prodejen google play a ..
státní opera praha program
Letiště Panenský Týnec program
Kino CineStar Olympia Plzeň pr..
planetárium české budějovice o..
prazena káva praha
program kina Galerie Teplice

S-Rank: 2/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0,27

Nejnavštěvovanější:
tabulka objemu kulatiny smrk
Iveta Kořínková foto nahá
ONO Vysokov ceník pohonných hmot
orgány v dutině břišní obrázky
fakultní nemocnice královské vinohrad..
boom band jiřího dvořáka zpěváci
lesní školka prodej stromků vysočina ..
zimní flaušové kabáty pro ženy
Pavlína Berzsiová na Nove
Blesk Mobil Samoobsluha album MMS
karel jaromír erben kytice básen pole..
Zlatá mince Zlatá bula sicilská Proof
fyzioterapeut kroměříž novotný
Daruji kuchyň zdarma za odvoz
Návod na stavbu zahradního krbu s udí..
car high pressure cleaning tool prodej
Vzpomínka na zesnulé obrázky

Pro inspiraci:

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Kino Světozor - Prague.eu
V novém miléniu vstupuje Světozor do své další fáze — jako arthouse v centru Prahy, jako premiérové kino kvalitních filmů, kino, jaké známe z center evropských metropolí, avšak v Praze dosud chybělo.V novém miléniu vstupuje Světozor do své další fáze — jako arthouse v centru Prahy, jako premiérové kino kvalitních filmů, kino, jaké známe z center evropských metropolí, avšak v Praze dosud chybělo.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prague.eu/cs/objekt/mista/303/kino-svetozor

Světozor (Praha) - 26. dny evropského filmu
Vodičkova 41, Praha 1, www.kinosvetozor.cz, rezervace po-pá 10:00 – 17:00 na čísle +420 608 33 00 88 nebo online na www.kinosvetozor.cz; pokladna otevřena po-pá: 12:30 – 21:00, so-ne: 10:30 – 21:00Vodičkova 41, Praha 1, www.kinosvetozor.cz, rezervace po-pá 10:00 – 17:00 na čísle +420 608 33 00 88 nebo online na www.kinosvetozor.cz; pokladna otevřena po-pá: 12:30 – 21:00, so-ne: 10:30 – 21:00
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

eurofilmfest.cz/kina/kino-svetozor

Světozor (Praha) - 25. dny evropského filmu
5. – 12.4.2018 Kina Lucerna Světozor Kino Pilotů v Praze5. – 12.4.2018 Kina Lucerna Světozor Kino Pilotů v Praze
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

2018.eurofilmfest.cz/program/kino-svetozor

KINO Světozor
Koncerty v Maastrichtu jsou z celé Adrého sezóny nejpopulárnější a v roce 2016 se navíc chystá největší a nejvelkolepějšímu vystoupení, které bylo kdy v kinech k vidění.Koncerty v Maastrichtu jsou z celé Adrého sezóny nejpopulárnější a v roce 2016 se navíc chystá největší a nejvelkolepějšímu vystoupení, které bylo kdy v kinech k vidění.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

trebonsko.cz/download.php?fid=14071

Do kina Světozor zdarma - Pražský patriot
Kino Světozor totiž pořádá Filmové dny Lux, které představí tři filmy nominované na cenu Evropského parlamentu. Až do čtvrtka můžete zhlédnout snímky, reflektující život v Evropě.Kino Světozor totiž pořádá Filmové dny Lux, které představí tři filmy nominované na cenu Evropského parlamentu. Až do čtvrtka můžete zhlédnout snímky, reflektující život v Evropě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prazskypatriot.cz/do-kina-svetozor-zdarma

Kino Světozor, Vodičkova 41, Prague (2019)
* Tři sály * Bar s WiFi * Příjemná atmosféra * Digitální projekce Sony 4K * Indukční smyčka pro sluchově postižené * Schodolez * Projekce pro seniory ** Tři sály * Bar s WiFi * Příjemná atmosféra * Digitální projekce Sony 4K * Indukční smyčka pro sluchově postižené * Schodolez * Projekce pro seniory *
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cineplo.com/CZ/Prague/121771484522849/Kino-Sv ..

Kino Svetozor Program
Kino : Světozor , Praha 1 - program , kontakty Program kina Světozor (Praha 1) ... Název kina: Kino Světozor . Adresa: Vodičkova 39 mapa.Kino : Světozor , Praha 1 - program , kontakty Program kina Světozor (Praha 1) ... Název kina: Kino Světozor . Adresa: Vodičkova 39 mapa.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

savedwebhistory.org/k/kino-svetozor-program

Aktuality | Seniorum.cz
program na říjen: 6. 10. 10:00 Coco Chanel 13. 10. 10:00 Jánošík. Pravdivá historie 20. 10. 10:00 Na sever 27. 10. 10:00 Muži v říjiprogram na říjen: 6. 10. 10:00 Coco Chanel 13. 10. 10:00 Jánošík. Pravdivá historie 20. 10. 10:00 Na sever 27. 10. 10:00 Muži v říji
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

seniorum.cz/aktuality/z-domova/film-a-divadlo ..

Kino Světozor - Příspěvky | Facebook
Kino Světozor – Vodičkova 41, 11000 Praha – Hodnocení 4.7 založeno na 789 hodnocení „Kino hezké, v perfektní blízkosti MHD. Moc milý personál. Skvěle...Kino Světozor – Vodičkova 41, 11000 Praha – Hodnocení 4.7 založeno na 789 hodnocení „Kino hezké, v perfektní blízkosti MHD. Moc milý personál. Skvěle...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

facebook.com/kinosvetozor/posts/?ref=page_int ..

Když je věk výhoda aneb Do kina za 60 korun | i60.cz
V klubovém kině Mat s příjemnou restaurací platí slevy v rámci programu Dvojka pro seniory. Na zlevněné promítáni aktuálních novinek a uměleckých snímků zve i brněnské kino Art, nebo Kino Metropol v Olomouci.V klubovém kině Mat s příjemnou restaurací platí slevy v rámci programu Dvojka pro seniory. Na zlevněné promítáni aktuálních novinek a uměleckých snímků zve i brněnské kino Art, nebo Kino Metropol v Olomouci.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

i60.cz/clanek/detail/21784/kdyz-je-vek-vyhoda ..


Kino Světozor
V úterý 30. září uvede Světozor záznam výstavy Vikingové z Britského muzea. Navazujeme tak na úspěšné výstavy o Leonardovi da Vinci a Zánik Pompejí.V úterý 30. září uvede Světozor záznam výstavy Vikingové z Britského muzea. Navazujeme tak na úspěšné výstavy o Leonardovi da Vinci a Zánik Pompejí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

web.archive.org/web/20140830125616/http://www ..

V kině Světozor začne festival filmů s romskou tematikou...
Přehlídku pořádá Evropské centrum romské hudby v Praze ve spolupráci s Národním filmovým archivem, kinem Světozor, Slovenským filmovým ústavem a dalšími partnery.Přehlídku pořádá Evropské centrum romské hudby v Praze ve spolupráci s Národním filmovým archivem, kinem Světozor, Slovenským filmovým ústavem a dalšími partnery.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tyden.cz/rubriky/kultura/film/v-kine-svetozor ..

Gabriela Gold: kino světozor praha program pro seniory
kino světozor praha program pro seniorykino světozor praha program pro seniory
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

gabrielagold.pipilota.cz/kino-svetozor-praha- ..

Kalendář akcí | Praha 3
Možnost zakoupení lístků do kina Aero i v pokladně kina Světozor, Vodičkova 41, Praha 1, tel. 224 947 566 a v Bio Oko, F. Křížka 15, Praha 7, tel. 233 382 606 a online na www.kinoaero.czMožnost zakoupení lístků do kina Aero i v pokladně kina Světozor, Vodičkova 41, Praha 1, tel. 224 947 566 a v Bio Oko, F. Křížka 15, Praha 7, tel. 233 382 606 a online na www.kinoaero.cz
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

praha3.cz/radnicni-noviny/kalendar-akci

Filmový TRHák Brány jazyků zcela zaplnil kino Světozor - Praha...
Tak o tomhle sní každý organizátor filmového představení i filmového festivalu, a vlastně jakékoliv kulturní akce: do posledního místa zaplněný sál skvěle se bavícími diváky, kterých přišlo tolik, že museli ve velkém počtu sedět i na zemi!Tak o tomhle sní každý organizátor filmového představení i filmového festivalu, a vlastně jakékoliv kulturní akce: do posledního místa zaplněný sál skvěle se bavícími diváky, kterých přišlo tolik, že museli ve velkém počtu sedět i na zemi!
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

praha1.cz/filmovy-trhak-brany-jazyku-zcela-za ..

Cyklus dokumentárních filmů promítá kino Světozor - Novinky.cz
Pražské kino Světozor zahájí páteční projekcí snímku Síť cyklus promítání dokumentárních filmů. Pravidelně v pátek od 20:00 se diváci mohou kromě zhlédnutí filmu zúčastnit i následné debaty s režisérem či odborníkem na danou problematiku...Pražské kino Světozor zahájí páteční projekcí snímku Síť cyklus promítání dokumentárních filmů. Pravidelně v pátek od 20:00 se diváci mohou kromě zhlédnutí filmu zúčastnit i následné debaty s režisérem či odborníkem na danou problematiku...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/kultura/clanek/cyklus-dokumentarni ..

Multiplexy a art kina v Praze | Prague Stay
Art kina v Praze nabízejí jedinečné dokumentární i nezávislé filmy z celého světa. Často také pořádají nejrůznější filmové festivaly.Art kina v Praze nabízejí jedinečné dokumentární i nezávislé filmy z celého světa. Často také pořádají nejrůznější filmové festivaly.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cz.prague-stay.com/lifestyle/kategorie/15-ume ..

Festival španělského filmu - Kino Světozor - Praha - AtlasCeska...
Přehlídka, kterou mohou filmoví fanoušci navštívit od 14. do 19. února v pražském Kině Světozor nebo pak od 20. do 26. února v brněnském Kině Art, tak poprvé rozšiřuje svůj záběr o další španělsky mluvící země.Přehlídka, kterou mohou filmoví fanoušci navštívit od 14. do 19. února v pražském Kině Světozor nebo pak od 20. do 26. února v brněnském Kině Art, tak poprvé rozšiřuje svůj záběr o další španělsky mluvící země.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

atlasceska.cz/kalendar-akci/festival-spanelsk ..

V Praze vzniká impérium artových kin - Deník.cz
Co si pod tím máme představit? Již jste určitě slyšeli o speciálním programu pro rodiče a jejich děti, kdy se rodiče dívají na film a jejich děti si hrají s lektorem v předsálí kina, či naopak.Co si pod tím máme představit? Již jste určitě slyšeli o speciálním programu pro rodiče a jejich děti, kdy se rodiče dívají na film a jejich děti si hrají s lektorem v předsálí kina, či naopak.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

denik.cz/umeni/v-praze-vznika-imperium-artovy ..

Praha 12 láká seniory do kina na celebrity zdarma - Pražský...
Modřany - Program pro seniory v pražských kinech není žádnou novinkou. Praha 12 však zašla dál: místní radnice totiž ve spolupráci s Modřanským biografem…Modřany - Program pro seniory v pražských kinech není žádnou novinkou. Praha 12 však zašla dál: místní radnice totiž ve spolupráci s Modřanským biografem…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prazsky.denik.cz/kultura_region/praha-laka-se ..

Počet záznamů:20

program kina Světozor v Praze pro seniory
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0037:59:59