Čertova krabička

film Ženy v běhu RecenzeDomů

Podobné téma:
Recenze na divadelní hry
Nutresin Herbapure Ear recenze
filmy zdarma k zhlédnutí jedin..
film Tanec na vlnách
film Škola základ života
Digitální budík, řízený rádiov..
recenze Elite Data
film o kyberšikaně
Legends of Honor recenze
film Ženy v běhu Recenze
recenze hotelu Vinice Hnanice
YouTube Film Tajemný hrad v Ka..
Hvězdy nám nepřály online zdar..
film o Africe s Kim Basinger
Nový český film do kin
film Správná dvojka
recenze hotelu žeravi beach al..
Náhradní díly na Bazén bazény ..
Měřič krevního tlaku Lidl rece..
Hunger Games film online cz
Externí:
Bellasin balance recenze
soundtrack jíst meditovat milo..
miley cyrus ve filmech
recenze spořitelní družstvo ano
nejzabradli recenze
Ledové království celý film zd..
recenze divadelní hry hrdinové
geloren ha pro lidi heureka re..
bytovy termostat testy recenze
film Hrdina Max

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
obrázek Vánoce ke stažení
text píseň vánoce, vánoce přicházejí
pouzdro Coolpad Porto s
kladruby u libice nad doubravou vánoč..
tabulka objemu kulatiny smrk
ořechové vosí hnízda pohlreich
Elektrická pila Makita olej ná řetěz
Gabriela Sabatini Parfémy
hlasový překladač tablet Ectaco
Nejvykonnejsi Televizní anténa dvbt z..
Digitální manometry
Výpověď smlouvy u t Mobile Pokuta
protokol o vyřazení drobného hmotného..
Traktory v bahně závody videa
Příze pro ruční pletení spotřeba na deku
orgány v dutině břišní obrázky
jak vyjdou noviny o Vánocích
pověra o věšení prádla na Nový rok
krémy ze salka bez vaření
thermály rajecké teplice termály ceník
ZP MV ČR portál
Blesk Mobil Samoobsluha album MMS
recepty do malých zapékacích mističek

Pro inspiraci:

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Recenze filmu Ženy v běhu (2019) | Kinobox.cz
režie: Martin Horský, hrají: Zlata Adamovská, Vladimír Polívka, Ondřej Vetchý, Tereza Kostková, Veronika Khek Kubařová, Jenovéfa Bokovárežie: Martin Horský, hrají: Zlata Adamovská, Vladimír Polívka, Ondřej Vetchý, Tereza Kostková, Veronika Khek Kubařová, Jenovéfa Boková
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kinobox.cz/film/438473-zeny-v-behu/recenze

Recenze | Ženy v běhu, vtipné i vkusné - evidentně to jde...
Scenárista Martin Horský (Láska je láska, Bezva ženská na krku) se poprvé postavil i za kameru a do kin zamířil jeho režisérský debut Ženy v běhu. Sám je vášnivým běžcem, takže věděl o čem píše.Scenárista Martin Horský (Láska je láska, Bezva ženská na krku) se poprvé postavil i za kameru a do kin zamířil jeho režisérský debut Ženy v běhu. Sám je vášnivým běžcem, takže věděl o čem píše.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

totalfilm.cz/2019/02/recenze-zeny-behu

Recenze: Nauč syna nasadit kondom. Neškodné Ženy v běhu se...
Film pro běžce i neběžce. Tak se prezentuje nová komedie režiséra a scenáristy Martina Horského. Ten si pro domácí diváky připravil poměrně záživnou podívanou, která má spád a nenudí.Film pro běžce i neběžce. Tak se prezentuje nová komedie režiséra a scenáristy Martina Horského. Ten si pro domácí diváky připravil poměrně záživnou podívanou, která má spád a nenudí.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/kultura/film-televize/recenze-zeny-v ..

Ženy v běhu / Ženy v behu | Informuji.cz
Ženy v běhu / Ženy v behu - kdy, kde a v kolik? Anotace: <p>Věra (Zlata Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho...Ženy v běhu / Ženy v behu - kdy, kde a v kolik? Anotace: <p>Věra (Zlata Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

informuji.cz/kina/film-zeny-v-behu.html

Ženy v běhu (2019) | Recenze | MovieZone.cz
Nejnovější filmová recenze k filmu Ženy v běhu (2019) právě na vaší obrazovce.Nejnovější filmová recenze k filmu Ženy v běhu (2019) právě na vaší obrazovce.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

film.moviezone.cz/zeny-v-behu/recenze

Ženy v běhu DVD od 177 Kč - Heureka.cz
Všechny informace o produktu Film Ženy v běhu DVD, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ženy v běhu DVD.Všechny informace o produktu Film Ženy v běhu DVD, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ženy v běhu DVD.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

filmy.heureka.cz/zeny-v-behu-dvd

Ženy v běhu Dokina.cz
Informace o filmu Ženy v běhu: Věra (Zlata Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit i jeho poslední přání – zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer (Tereza Kostková, Veronika Kubařová...Informace o filmu Ženy v běhu: Věra (Zlata Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit i jeho poslední přání – zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer (Tereza Kostková, Veronika Kubařová...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dokina.tiscali.cz/film/zeny-v-behu-11162789

Ženy v běhu (2019) | ČSFD.cz
Ženy v běhu je ovšem bolestivé sledovat také coby ukázku toho, jak si většina českých tvůrců představuje filmy o ženách a pro ženy.___Hrdinky zpřítomňují ty nejobehranější stereotypy a jsou definované výlučně svým partnerským životem (resp...Ženy v běhu je ovšem bolestivé sledovat také coby ukázku toho, jak si většina českých tvůrců představuje filmy o ženách a pro ženy.___Hrdinky zpřítomňují ty nejobehranější stereotypy a jsou definované výlučně svým partnerským životem (resp...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

csfd.cz/film/657646-zeny-v-behu/komentare/?all=1

Ženy v běhu (2019) | Filmtoro
Ženy v běhu přinášejí do českých kin dobrou náladu, vkusnou zábavu, technicky zdařilý film a hřejivou náladu. Takhle mají vypadat české komedie.Ženy v běhu přinášejí do českých kin dobrou náladu, vkusnou zábavu, technicky zdařilý film a hřejivou náladu. Takhle mají vypadat české komedie.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

filmtoro.cz/film/zeny-v-behu

Ženy v běhu (2019) | ČSFD.cz
O to větší šok pro mě byl, když zde Ženy v běhu po premiéře obdržely nad 80 % od diváků, každý mi to postupně začal doporučovat a ani recenze od kritiků nebyly tak špatné... až mě to teda nakonec samotného zlanařilo také.O to větší šok pro mě byl, když zde Ženy v běhu po premiéře obdržely nad 80 % od diváků, každý mi to postupně začal doporučovat a ani recenze od kritiků nebyly tak špatné... až mě to teda nakonec samotného zlanařilo také.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

csfd.cz/film/657646-zeny-v-behu


Ženy v běhu (2019) - FDb.cz
Žádná z nich sice dosud neuběhla ani metr, ale do startu přece zbývají tři měsíce a trenér Vojta (Vladimír Polívka) připravil skvělý kondiční plán.Žádná z nich sice dosud neuběhla ani metr, ale do startu přece zbývají tři měsíce a trenér Vojta (Vladimír Polívka) připravil skvělý kondiční plán.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fdb.cz/film/zeny-v-behu/163054

Ženy v běhu - recenze | kfilmu.net
Aktuálně nejnavštěvovanější česká komedie Ženy v běhu je režijním debutem Martina Horského. Ten zkušenosti s českými komediemi už má, protože se jako scénárista podílel na filmech Láska je láska, Život je život či Bezva ženská na krku.Aktuálně nejnavštěvovanější česká komedie Ženy v běhu je režijním debutem Martina Horského. Ten zkušenosti s českými komediemi už má, protože se jako scénárista podílel na filmech Láska je láska, Život je život či Bezva ženská na krku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kfilmu.net/film/zeny-behu/recenze

Film Spot: Ženy v běhu – Recenze – 60%
Českou komedii Ženy v běhu natočil a napsal coby svůj režijní debut scenárista (a nyní i režisér) Martin Horský, mimo jiné autor scénářů k filmům Láska je láska a Život je život (a spolu-autor Bezva ženské na krku).Českou komedii Ženy v běhu natočil a napsal coby svůj režijní debut scenárista (a nyní i režisér) Martin Horský, mimo jiné autor scénářů k filmům Láska je láska a Život je život (a spolu-autor Bezva ženské na krku).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

filmspot.cz/2019/01/recenze-filmu-zeny-v-behu ..

Recenze: Ženy v běhu. Konečně česká komedie, která má humor...
Není v posledních letech mnoho smutnějšího v kinech než české vztahové komedie. Výjimky Teorie tygra, Tátova volha nebo Chata na prodej jen potvrzují pravidlo. Není v posledních letech mnoho smutnějšího v kinech než české vztahové komedie. Výjimky Teorie tygra, Tátova volha nebo Chata na prodej jen potvrzují pravidlo.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/kultura/clanek/recenze-konecne-ces ..

Recenze: český film Ženy v běhu, který vám zlepší náladu...
Na stará kolena se Jindřich rozhodne splnit si všechna přání, co kdy měl.Na stará kolena se Jindřich rozhodne splnit si všechna přání, co kdy měl.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kulturio.cz/recenze-film-zeny-v-behu

Fffilm: Recenze: Ženy v běhu - 50%
Film Ženy v běhu je cílen především na ženy. Pravděpodobně víc než všechny předchozí filmy producenta Tomáše Hoffmana. Všichni muži jsou v něm jen jakési "objekty symbolizující dosažení cíle" a svatbou s nimi automaticky přichází happyend...Film Ženy v běhu je cílen především na ženy. Pravděpodobně víc než všechny předchozí filmy producenta Tomáše Hoffmana. Všichni muži jsou v něm jen jakési "objekty symbolizující dosažení cíle" a svatbou s nimi automaticky přichází happyend...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fffilm.name/2019/01/recenze-zeny-v-behu-50.html

Edova video recenze filmu Ženy v běhu
Film Ženy v běhu vede bezkonkurenčně žebříček návštěvnosti. Je film jen o běhání a proč je tak úspěšný? Odpovědi a mé osobní hodnocení nalezneš v týdenním Vlogu.Film Ženy v běhu vede bezkonkurenčně žebříček návštěvnosti. Je film jen o běhání a proč je tak úspěšný? Odpovědi a mé osobní hodnocení nalezneš v týdenním Vlogu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prostebez.cz/edablog/zeny_v_behu

Ženy v běhu - Tržby a návštěvnost | Kinomaniak
Jaká byla návštěvnost filmu Ženy v běhu? A jaké měl tržby? Známe návštěvnost filmu v ČR i v USA.Jaká byla návštěvnost filmu Ženy v běhu? A jaké měl tržby? Známe návštěvnost filmu v ČR i v USA.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kinomaniak.cz/filmy/zeny-v-behu

recenze: Ona mu nedala? Ta je ale lakomá. Film Ženy v běhu...
Toho bychom označili ze všudybyla a domácího kutila Ondřeje Vetchého, po jehož hláškách a radách nad zlato se museli mnozí sbírat ze země.Toho bychom označili ze všudybyla a domácího kutila Ondřeje Vetchého, po jehož hláškách a radách nad zlato se museli mnozí sbírat ze země.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pres.upmedia.cz/publicistika/recenze-ona-mu-n ..

Počet záznamů:19

film Ženy v běhu Recenze
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2019
cache: 0040:57:57