Čertova krabička

bruslení Pardubice Dostihové závodištěDomů

Podobné téma:
bruslení Pardubice Dostihové z..
Nemocnice Pardubice Biochemick..
HC Sparta vs. HC Pardubice
Externí:
veřejné bruslení na dostihovém..
finanční úřad pardubice
basketbal: bk olomoucko - bk j..
hc škola bruslení náchod
česká podnikatelská zdravotní ..
mistrovství evropy ve víceboji..
hojení ran pardubice
byty pronájem pardubice polabiny
večernice pardubice privat
míchání stavebních směsí Milhe..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0,03
Čtvrtletní denní průměr: 0,01

Nejnavštěvovanější:
Border kolie na prodej
tabulka objemu kulatiny smrk
žádost o ukončení služebního poměru s..
Iveta Kořínková foto nahá

Pro inspiraci:

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Dostihové závodiště se na zimu mění v „ledový park“
Dostihové závodiště se s nadcházejícími zimními měsíci k spánku neukládá již několik let. Letošní zima je však jiná. Domov Velké pardubické se promění v Zimní sportovní park Nadace pro rozvoj města Pardubice.Dostihové závodiště se s nadcházejícími zimními měsíci k spánku neukládá již několik let. Letošní zima je však jiná. Domov Velké pardubické se promění v Zimní sportovní park Nadace pro rozvoj města Pardubice.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zavodistepardubice.cz/novinka-dostihove-zavod ..

Dostihové závodiště se promění v Ledový park. Město za něj...
Jedinečnou příležitost zabruslit si v místech, kde se koná slavná Velká pardubická, budou mít lidé v Pardubicích. Na dostihovém závodišti vznikne na tři měsíce Ledový park. Bude na něm možné hrát i hokej.Jedinečnou příležitost zabruslit si v místech, kde se koná slavná Velká pardubická, budou mít lidé v Pardubicích. Na dostihovém závodišti vznikne na tři měsíce Ledový park. Bude na něm možné hrát i hokej.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pardubice.city.cz/zpravodajstvi/dostihove-zav ..

Závodiště již v prosinci nabídne zimní radovánky
Vybrán je dodavatel mobilního kluziště se skutečnou ledovou plochou, která by měla být připravena, včetně osvětlení, počátkem prosince.Vybrán je dodavatel mobilního kluziště se skutečnou ledovou plochou, která by měla být připravena, včetně osvětlení, počátkem prosince.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pardubice.eu/urad/radnice/pro-media/tiskove-z ..

Pardubice mají třetí ledovou plochu, je na závodišti | Týden.cz
Pardubice – Již letos v prosinci by se pardubické závodiště mělo stát cílem milovníků bruslení. Rada města v pondělí schválila uzavření The post Závodiště již v prosinci nabídne zimní radovánky… appeared first on Pardubice ŽIVĚ.Pardubice – Již letos v prosinci by se pardubické závodiště mělo stát cílem milovníků bruslení. Rada města v pondělí schválila uzavření The post Závodiště již v prosinci nabídne zimní radovánky… appeared first on Pardubice ŽIVĚ.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tyden.cz/rubriky/relax/zabava/pardubice-maji- ..

Pardubické dostihové závodiště se na zimu mění v „ledový park...
Dostihové závodiště se s nadcházejícími zimními měsíci k spánku neukládá již několik let. Letošní zima je však jiná. Domov Velké pardubické se promění v Zimní sportovní park Nadace pro rozvoj města…Dostihové závodiště se s nadcházejícími zimními měsíci k spánku neukládá již několik let. Letošní zima je však jiná. Domov Velké pardubické se promění v Zimní sportovní park Nadace pro rozvoj města…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

distanc.cz/pardubicke-dostihove-zavodiste-se- ..

Na pardubickém závodišti se bude do konce února bruslit...
Cílovou rovinku dostihového závodiště v Pardubicích pokryl led. Přímo před diváckou tribunou vzniklo regulérní kluziště. Poprvé v historii bude areál v zimě otevřený pro veřejné bruslení.Cílovou rovinku dostihového závodiště v Pardubicích pokryl led. Přímo před diváckou tribunou vzniklo regulérní kluziště. Poprvé v historii bude areál v zimě otevřený pro veřejné bruslení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pardubice.rozhlas.cz/na-pardubickem-zavodisti ..

Dostihové závodiště Pardubice - jezdecký objekt - Východní...
Dostihové závodiště fungující od roku 1856 s pořádáním velkých dostihových závodů ČR. Prostory závodiště je možné si prohlédnout s průvodcem i mimo pořádání dostihů, můžete zde uspořádat své firemní i.Dostihové závodiště fungující od roku 1856 s pořádáním velkých dostihových závodů ČR. Prostory závodiště je možné si prohlédnout s průvodcem i mimo pořádání dostihů, můžete zde uspořádat své firemní i.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vychodni-cechy.info/pardubice/19_64_dostihove ..

Pardubické závodiště od soboty patří bruslařům | Chrudimské...
Pardubice - V sobotu zahájilo provoz kluziště na pardubickém závodišti. Veřejnému bruslení bude sloužit od prosince do konce února, po zbytek roku bude závodiště opět patřit převážně dostihovému sportu. „V Pardubicích vznikl nový prostor...Pardubice - V sobotu zahájilo provoz kluziště na pardubickém závodišti. Veřejnému bruslení bude sloužit od prosince do konce února, po zbytek roku bude závodiště opět patřit převážně dostihovému sportu. „V Pardubicích vznikl nový prostor...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

chrudimskenoviny.cz/kategorie/od-sousedu/pard ..

Bruslení v Pardubicích | Pardubické Zelené Noviny
Už v prosinci letošního roku budou moci občané Pardubic využít nový prostor na bruslení. Ten vznikne na dostihovém závodišti a bude ho…Už v prosinci letošního roku budou moci občané Pardubic využít nový prostor na bruslení. Ten vznikne na dostihovém závodišti a bude ho…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pardubicke.zelenenoviny.cz/pardubice-nabidnou ..

KAM O Prázdninách: Bruslení na dostihovém závodišti
Jarní prázdniny v Pardubickém kraji začínají už v pondělí 4. února. A pokud nevíte, kam s dětmi vyrazit, je dostihové závodiště správnou volbou. Otevírací doba Zimního sportovního parku Nadace pro rozvoj města Pardubice je prázdninovému...Jarní prázdniny v Pardubickém kraji začínají už v pondělí 4. února. A pokud nevíte, kam s dětmi vyrazit, je dostihové závodiště správnou volbou. Otevírací doba Zimního sportovního parku Nadace pro rozvoj města Pardubice je prázdninovému...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zavodistepardubice.cz/novinka-kam-o-prazdnina ..


Zimní Sportovní PARK | Dostihový spolek, a.s.
Nové polohy odjezdů nabídnou spojení k celkem pěti blokům veřejného bruslení pro každý provozní den, a to pro přepravu jak tam, tak zpátky.Nové polohy odjezdů nabídnou spojení k celkem pěti blokům veřejného bruslení pro každý provozní den, a to pro přepravu jak tam, tak zpátky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zavodistepardubice.cz/zimni-sportovni-park

Zimní park na závodišti startuje - Pardubický deník
O víkendech, svátcích a o prázdninách bude až do areálu závodiště na zastávku Zimní park zajíždět linka č. 80 ze stanice Hlavní nádraží,“ řekl místopředseda představenstva a výkonný ředitel Dostihového spolku a.s.O víkendech, svátcích a o prázdninách bude až do areálu závodiště na zastávku Zimní park zajíždět linka č. 80 ze stanice Hlavní nádraží,“ řekl místopředseda představenstva a výkonný ředitel Dostihového spolku a.s.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pardubicky.denik.cz/zpravy_region/zimni-park- ..

Agrofert park - Dostihové závodiště Pardubice - Pardubice...
Informace o Agrofert park - Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice | Kudy se k nám dostanete, kontakty, otevírací doba, nabízené sporty a služby, a další. Hodnocení: 64%.Informace o Agrofert park - Dostihové závodiště Pardubice, Pardubice | Kudy se k nám dostanete, kontakty, otevírací doba, nabízené sporty a služby, a další. Hodnocení: 64%.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sportcentral.cz/sportoviste/detail/agrofert-p ..

HC Dynamo Pardubice – Zimní sportovní park v sobotu spoluotevře...
Pardubice — Dostihové závodiště se s nadcházejícími zimními měsíci k spánku neukládá již několik let. Letošní zima je však jiná.Pardubice — Dostihové závodiště se s nadcházejícími zimními měsíci k spánku neukládá již několik let. Letošní zima je však jiná.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hcdynamo.cz/clanek.asp?id=9954

Lyžařskou trať na Dostihovém závodišti upravuje sněhová fréza...
Pro běžkaře, kteří o víkendu a v dalších dnech vyrazí lyžovat na Dostihové závodiště v Pardubicích, je připravena další novinka. Stopu pro klasický běh na lyžích i ovál pro bruslení od včerejška nově připravuje sněhová fréza, kterou zdarma...Pro běžkaře, kteří o víkendu a v dalších dnech vyrazí lyžovat na Dostihové závodiště v Pardubicích, je připravena další novinka. Stopu pro klasický běh na lyžích i ovál pro bruslení od včerejška nově připravuje sněhová fréza, kterou zdarma...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

equichannel.cz/lyzarskou-trat-na-dostihovem-z ..

Na pardubickém dostihovém závodišti se bude v zimě bruslit...
Pardubice – Pardubické dostihové závodiště se od prosince promění v Zimní sportovní park. Ledová plocha odpovídající rozměrům kanadského hřiště bude přístupná pro veřejné bruslení a další aktivity.Pardubice – Pardubické dostihové závodiště se od prosince promění v Zimní sportovní park. Ledová plocha odpovídající rozměrům kanadského hřiště bude přístupná pro veřejné bruslení a další aktivity.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinykraje.cz/pardubicky/2018/11/27/na-pardu ..

Josef Váňa - Idnes.cz
Jako žokej Josef Váňa osmkrát zvítězil ve Velké pardubické, desetkrát slavil prvenství ve stejném závodě jako trenér. Je majitelem dostihové stáje Jovan v Bohuslavi u Karlových Varů.Jako žokej Josef Váňa osmkrát zvítězil ve Velké pardubické, desetkrát slavil prvenství ve stejném závodě jako trenér. Je majitelem dostihové stáje Jovan v Bohuslavi u Karlových Varů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/wiki/sport/josef-vana.K459033

Závodiště již v prosinci nabídne zimní radovánky | Pardubice.cz
Prioritně jde městu o návrat k tradici bruslení a větší využití závodiště, kterému chybí zimní aktivity,“ komentuje zimní využití dostihového závodiště primátor Pardubic Martin Charvát.Prioritně jde městu o návrat k tradici bruslení a větší využití závodiště, kterému chybí zimní aktivity,“ komentuje zimní využití dostihového závodiště primátor Pardubic Martin Charvát.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pardubice.cz/zpravy/spolecnost/zavodiste-jiz- ..

Pardubice: Závodiště patří od soboty bruslařům...
V sobotu zahájilo provoz kluziště na pardubickém závodišti. Veřejnému bruslení bude sloužit do konce února, po zbytek roku bude závodiště opět patřit převážně dostihovému sportu.V sobotu zahájilo provoz kluziště na pardubickém závodišti. Veřejnému bruslení bude sloužit do konce února, po zbytek roku bude závodiště opět patřit převážně dostihovému sportu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

parlamentnilisty.cz/politika/obce-volicum/Par ..

Počet záznamů:19

bruslení Pardubice Dostihové závodiště
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020